info@adlika.com

(021) 88946269

0
سبد - 0

با گارانتی معتبر بخرید

یکی از مهمترین دغدغه های خریداران کالا، داشتن گارانتی مناسب توسط یک شرکت معتبر و متعهد می باشد. 

 

 

 

 

 

تمامی کالاهای ارائه شده در آدلیکا بدون توجه به قیمت آن، دارای گارانتی معتبر بوده و کلیه کالاهای دیجیتالی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی  آدلیکا دارای گارانتی رسمی و پاسخگو می باشد.

 

شایان ذکر است کلیه کالاهای نرم افزاری ارائه شده در صورت ایراد فیزیکی، همگی دارای گارانتی تعویض بوده و محصولات دکوراتیو ( نقاشی، مجسمه، شمعدان و ... ) نیز دارای گارانتی "سلامت و اصالت"   آدلیکا می باشند  بدین معنا که هر آنچه در توضیحات محصول اعم از جنس، کیفیت و ... ذکر شده است مورد ضمانت  آدلیکا بوده و خریداران بدون هیچگونه دغدغه ایی می توانند خریدی مطمئن داشته باشند .

 

ضمنا برخی محصولات عرضه شده در سایت علاوه بر گارانتی معتبر، دارای سرویس بیمه نیز می باشند که از مزایای خرید از این سایت محسوب می شود . 

 آدلیکا معتقد است، تجربه خرید آنلاین باید راحت، سریع و مهمتر از همه امن باشد ، مادامیکه شما در فروشگاه اینترنتی ما مشغول مشاهده محصولات و تصمیم گیری در مورد خریدتان هستید، می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که امنیت خرید شما  تضمین شده است  . 

                                                                                                                        

این امنیت چگونه فراهم می شود ...

 

نکته اول حفظ حریم شخصی شما می باشد بدین معنا که تمام اطلاعاتی که هنگام ثبت نام و ثبت سفارش در سایت آدلیکا وارد می کنید کاملاً محرمانه تلقی شده و ما جهت حفظ امنیت اطلاعات شما تمهیدات لازم را به کار بسته ایم.

 

و اما مهمترین نکته برای داشتن یک خرید ایمن ...

 

از آنجائیکه کالای اورجینال یا اصلی توسط نمایندگی های مجاز و مورد تأیید وزارت بازرگانی و از مبادی قانونی وارد کشور می شوند ، میتوانند ایمنی یک خرید را فراهم کنند .

 

آدلیکا ضمانت می کند تمام کالاهای عرضه شده در این فروشگاه اینترنتی اصلی بوده و دارای گارانتی معتبر می باشند.